برتری دوش و محصولات حمام از سال 1901
چرا هانسگروهه

برتری دوش و محصولات حمام از سال 1901

کیفیت محصولات حمام این برند از سال 1901

هانسگروهه بر استانداردهای برتر و مفاهیم بصری و زیبایی در داشتن زندگی راحتتر با لوازم بهداشتی زیباتر و با کیفیت تر و ساده تر تاکید داشته و اراده ی و تلاش این مجموعه برای افزایش زیبایی آب در هر برخورد و ارتباط با آب برای داشتن تجربه ی بهتر در کار با آب بوده و هیچ مرز و محدودیتی هم نمی شناسد . از این جهت هانسگروهه همیشه پیشرو بوده است . این مجموعه نوآوری را با سادگی چشمگیر و تکنولوژی قابل اعتماد در هم آمیخته و محصولاتی بادوام و پیشرفته تولید می کند . همه جا دنیا ، نام هانسگروهه مترادف محصولاتی با کیفیت و طراحی بی نظیر ، راحتی و سادگی کار و کاربردهای متنوع محصولاتش است . به همین دلیل است که هانسگروهه تقریبا 30 % از درآمد حاصل از فروش کل محصولات بهداشتی را در بیش از 140 کشور و در چند قاره در طی سه سال اخیر داشته است .

کیفیت مهندسی مشهور هانسگروهه

از سال 1901 سازمان مهندسی و طراحی آلمان ، هانسگروهه را تولید کننده برتر دانسته و همچنان پس از 115 سال از تاسیس این شرکت ، این سطح از تایید کارشناسی آلمانی ، تضمین کیفیت برتر این برند است . 

نام هانسگروهه برای شما تضمین خواهد بود

تولید محصولات با کیفیت ، همواره رویکرد ما را در طراحی ، ساخت بوده و عملکردمان را تعریف می کند . نام " ساخته شده توسط هانسگروهه" تضمین شما برای کیفیت و پشتوانه 5 سال گارانتی محصولات هانسگروهه برای تعمیر و تعویض و جایگزین یا بازپرداخت پول شما در صورتیکه هر کدام از محصولات ما نتواند به آن انتظاراتی که شما را جذب نام هانسگروهه کرده است ، برآورده کنند . قطعات یدکی ما حتی تا 15 سال پس از توقف تولید یک محصول در دسترس خریداران خواهد بود .