دوبار ، درباره سینک تان فکر کنید ، با مدل شیر سینک دو حالته M71
کنترل آب با نوک انگشتان شما

دوبار ، درباره سینک تان فکر کنید ، با مدل شیر سینک دو حالته M71

شیر سینک دو حالته M71 ظاهری کاملا جدید ، در طراحی آشپزخانه مدرن است . واحد کنترل آب بجای قرار گرفتن در بالا در کنار لبه سینک قرار گرفته است . دگمه سلکتی خلاقانه و کاربردی آن به شما امکان می دهد که حین کار تجربۀ راحتی داشته باشید و همچنین طراحی شیک و خیره کنندۀ مینیمال آن باعث می شود سینک تان در نقطۀ کانونی آشپزخانۀ شما چشم گیر باشد.

 

 

 

راحتی دو برابر 

هنگامی که از شیر سینک سلکتی دو حالته M71 استفاده می کنید تازه متوجه قابلیتهای آن خواهید شد که از خود می پرسید چگونه تا کنون بدون آن زندگی کرده اید . تغییر مکان واحد کنترل آب به نقطه جلو سینک باعث می شود همه چیز ساده تر و ارگونومی تر باشد . به طور کلی  انعطاف پذیری بیشتر بخاطر sbox های خلاقانه ای است که شلنگ موجود در شیر هوشمندانه و با استفاده از تکنولوژی هانسگروهه تا 76 سانتیمتر کشیده می شود. در دو نوع متنوع موجود است که ویژگی طراحی مینمالیستی هر دو  موجب جذاب شدن شیر M71 شده است. 

 

 

 

طراحی مینیمال ، ویژگیهای پیچیده،  آخرین محصولات هانسگروهه از طیف M71 یک شاهکار در آشپزخانه تان  شما می شود.

عملکرد با یک تماس 

با انتخاب دکمه سلکت و فشردن دگمه روی دهانه شیر و یا دگمه کنترل آب روی سینک ، سینک تان را کاستومایز کنید . چه دستان پر باشد و یا از پخت پز کثیف باشد ، با لمس دگمه ی که برای شیر سینک برای کنترل آب تعبیه شده ، کار در آشپزخانه برایتان راحتتر می شود . حتی خود بدنۀ شیر ویژگی های هوشمندانه ای دارد که انجام کارهایتان را ساده تر می کند . شما می توانید حجم و دمای آب را همچنان که بین وضعیت نرمال آب و وضعیت اسپری آب تغییر وضعیت دهید و با ابزارهای کنترلی که روی خود شیر قرار دارد، براحتی حجم و دمای آب را تنظیم کنید .

شیر سینک دو حالته سلکتی M71

در مورد شیر سینک های جدید دو حالته سلکتی M71 بیشتر اینجا ببینید و در مورد راحتی که این شیر سینک ها برایتان به ارمغان می آورد ، تصور کنید .