سینکی که ظاهر زیبا و عملکرد فیزیکی عالی را در هم آمیخته ، بیابید
چون یک اندازه مناسب همه نیست

سینکی که ظاهر زیبا و عملکرد فیزیکی عالی را در هم آمیخته ، بیابید

آشپزخانه ها در اندازه های مختلف هستند ، از اینرو سینکها نیز باید در اندازه های مختلف باشند . سینکها می توانند فشرده یا به سبک خاصی ارائه شوند ، در هر صورت شما می توانید از سینک های آشپزخانه هانسگروهه که ثبات و زیبایی چشم نوازی دارند ، لذت ببرید. 

 

 یک ترکیب ایده آل 

آزادی در طراحی آشپزخانه را با هانسگروهه بیابید و با طیف وسیعی از سینکهای آشپزخانه با ظاهر و عملکردهای مختلف ، شما می توانید فضایی با سینکی که متناسب با نیازهای شما است ، ایجاد کنید.

استانداردهای طراحی جدید

سینک های این طیف ، بسیار کاربردی هستند ، آنها یک عنصر استیل ضد خش را به آشپزخانه تان می افزایند و دهانه گشاد آن هم به سینک و هم به واحد کنترل آب آن اجازه می دهد در یک شکل واحد یکپارچه شود . طراحی شیک آن نیز بدان معنا می بخشد  تا در آشپزخانه تان بصورت یکپارچه ترکیب شوند و هر سینک در یک هارمونی ظاهری کامل با شیر سینک های هانسگروهه کار می کنند.      

سینکهایی که در ظاهر و عملکرد رضایت بخش هستند

گسترۀ سینک های جدید هانسگروهه در پنج اندازه مختلف است . درانواع مختلف با آپشن های اضافی نیز موجود است . هر آنچه که شما ترجیح می دهید یک سینک توکار یا روکار یا سینکی که در داخل کابینت تان نصب شود ، شما سینک مناسب برای آشپزخانه رویایی خود را پیدا خواهید کرد.

می توانید از مجموعه سینکهای کمبی ما نیز دیدن فرمایید . این مجموعه  یک سینک هوشمند : شیرسینک آشپزخانه ( با واحد هوشمند کنترل آب که روی لبه سینک تعبیه شده است ) و جعبه SBox جدید بصورت یکجا می باشد.

 

 

نهایت لذت را از کار در آشپزخانه تان ببرید

آشپزخانه جدید یک سرمایه گذاری است و صنعت ساخت و ساز با دوام و مقاوم کلید این سرمایه گذاری است . به همین دلیل است که هانسگروهه فقط بر روی طراحی و عملکرد تمرکز نداشته ، بلکه بر موادی که برای ساخت انتخاب می کند و نحوه استفاده از آنها نیز دقت بسیار دارد .