محصولات جدید 2019 هانسگروهه
تجربه ای فوق العاده با Rainfinity

محصولات جدید 2019 هانسگروهه

 شما حمامی مدرن می خواهید که تجربه روزانه دوش گرفتن را با آن تجربه کنید ؟ مجموعۀ Rainfinity که از محصولات جدید هانسگروهه است و برای سلامتی و علاقمندان به طراحی از اکتبر 2019 به بازار آمده ، را چک کنید . انواع حالتهای خاص اسپری آن ، از جمله حالت آبدهی پاور رین آلترا کوایت و مایکروفاین هستند و حتی می توانید نوع خاصی از حالت آبدهی را به حالتهای دوش روزانه خود اضافه کنید . 

  آرامش برای دوستداران طراحی و آنها که خواستار سلامتی هستند . حمام شما فضای شخصی شماست که برخورداری از آرامش در مرکز این فضا از اهمیت ویژه ای برخوردار است . تصور کنید که از سر تا نوک پا در قطرات مایکرو الترا سافت قرار دارید . لذتی همه جانبه که قبلا هرگز آنرا تجربه نکرده اید . احساس لذتی که فقط با Rainfinity ها ایجاد شده و این احساس از طریق حالت اسپری صفحه سروش PowderRain ، با حالتهای مختلف و با شدت فشار آب متفاوت از طریق اسپری با طراحی خروجی جدید می باشد . 

طراحی جدید در محصولات Rainfinity قطرات آب را پودر کرده و هیچ چیز زیباتر از این نیست که حس کنید زیر باران ایستاده اید .

سردوش دستی ها و سردوش های بزرگ این گروه ، از محصولات راحتی بیشتر را به حمام ها با رنگ ها متنوع ویژه و با دیسک اسپریهایی که بظرافت ساخته شده اند ، افزوده اند . رنگ سفید مات سردوش ، در تقابل با رنگ گرافیت دیسک اسپری سردوش ها کانتراست زیبایی ایجاد کرده است . دوش مرکب این مجموعه نیز بسیار جذاب است . شامل سردوش و سردوش دستی و طبقه ها و کنترلهای جداگانه توکار است که همگی ویژگی مدرن به حمامتان می بخشد و شما می توانید بین انواع جت و مدلهای آبدهی براحتی و با فشار دکمه انتخاب مستقیما حالت آب دوش یا سردوش تان را تغییر دهید .

لذت ببریم

ویژگی های Rainfinity را در گالری عکس این مجموعه بررسی کنید