چگونه شیرسینک تان را در زمانی ناچیز دوباره بدون لک کنید
نگهداری و تمیز کردن محصولات آشپزخانه

چگونه شیرسینک تان را در زمانی ناچیز دوباره بدون لک کنید

شیر آشپزخانه و سینک شما در معرض سرما و گرما و همچنین چربی و اسیدهای مختلف است . هر چند هانسگروهه شیرهای باکیفیتی را که کارایی و طراحی و درخشندگی شان تا مدتها بدون نیاز به مراقبت و نگهداری خاص باقی می مانند ، تولید می کند اما نکاتی برای نگهداری و مراقبت از شیرهای هانسگروهه در اینجا اشاره می شود تا شما از محصولات هانسگروهه برای سالیان سال لذت ببرید . خیلی ساده آهک ها را پاک کنید و بردارید. 

بهترین مواد برای شیرهای آشپزخانه و سینک : رویه کروم و استیل ضد خش 

بسته به تنوع شیرهای آشپزخانه مان که دارای پوشش کروم باکیفیت و براق و یا استیل ضد خش با مقاومت بالا هست . هر دوی این پوشش ها بادوام ، خودشان تمیز کردن را برای شما ساده تر می سازد . استفاده از مواد و تکنیک مناسب برای تمیزی شیرهای هانسگروهه به آنها برای مدت طولانی تر درخشش می دهد . محصولات سینک هانسگروهه از استیل ضد خش هستند و این ویژگی آنها را ضد باکتریال و بهداشتی و همچنین ضدزنگ می سازد چون استیل ضد خش ، در برابر حرارت و اسید مقاوم است . سطوح آنها براحتی قابل حفظ و نگهداری است چرا که پوشش کرم و استیل ضد خش ، قوانینی دارند که زمان تمیز کردن باید در نظر گرفته شود . 

چگونه شیر آشپزخانه تان را بطور مناسب نگهداری کنید

۱ - از هیچ ماده سفید کننده خشنی که شامل ترکیبات چون سفیدکننده های کلر و اسید فرمیک و اسید استیک یا هیدروکلریک است برای تمیز کردن شیرهایتان استفاده نکنید و همچنین از تمیز کننده های ساینده و اسفنج ها استفاده نکنید . 

۲ - مواد تمیزکننده را مستقیما به شیرتان اسپری نکنید و یا چند ماده ی تمیزکننده را با هم ترکیب نکنید و لطفا به توصیه تولیدکننده در مورد زمان و مقدار مصرف آن توجه کنید.

۳ - در بهترین حالت ، ابتدا رسوب آهک را از شیرتان برداشته و از ماده ای که بیس آن اسید سیتریک باشد ، استفاده کنید . اول ماده تمیز کننده را روی یک پارچه کتان ریخته و سپس بآرامی شیر را پاک می کنید و برای یک زمان مشخص ماده تمیزکننده را روی سطح شیر ، قبل از شستشو آن با آب ، قرار داده و سپس خیلی ساده با یک پارچه کتان خشک ، شیر را خشک کنید و با این کار هر آنچه روی شیر باقی مانده را پاک کرده و مثل یک شیر جدید خواهد درخشید . 

نگهداری مناسب از شیرهای آشپزخانه

تمیز کردن شیرهای آشپزخانه هانسگروهه