نصب راحت شیر سینک آشپزخانه و سایر شیرهای هانسگروهه
نکاتی برای نصب

نصب راحت شیر سینک آشپزخانه و سایر شیرهای هانسگروهه

در آشپزخانه شما کار بازسازی ممکن است معلق شده باشد که آیا شیر آشپزخانه ی شما نیاز به تعویض دارد یا خیر؟ آیا تعویض آن شیر  در الویت قرار دارد یا خیر؟ در هانسگروهه شما محصولات مناسب آشپزخانه را برای هر نوع نیازی و با سناریوی نصب خودش را خواهید یافت . توصیه های ما را اینجا بخوانید که چه گزینه های انتخابی دارید و چه مواردی را برای نصب شیرهای آشپزخانه و سایر شیرها باید در ذهن داشته باشید .

نکاتی برای نصب موفقیت آمیز یک شیر آشپزخانه

 نصب روی سطح یکی از راحتترین انواع نصب ها هست که سینک از بالا در محل نصب قرار می گیرد و با یک لایه نازک از سیلیکون آب بندی می شود . در این روش سینک دقیقا روی سطحی که از نظر اندازه کاملا با هم همخوانی دارد ، قرار گرفته و در محل نصب با چسب ثابت می گردد . قویا تاکید می شود که از چوب و لمینت استفاده شود چرا که آب در لبه های آن نفوذ نمی کند . 

 

 

 

 

نوع دیگر نصب ، نصب هم سطح می باشد . در این روش نیاز است که سطح و پانلی که سینک در آن جا می گیرد کاملا همسطح باشد که یکپارچه با سینک ادغام شوند . مزایا : سطح یکپارچه کارایی منطقه کار را افزایش می دهد و برای تمیز کردن راحتتر است . سینک های مسطح برای سطوح با سنگ های طبیعی و کوارتز مناسب تر است . 

 

 

 

 

نصب زیرسطح کانتر ، در این نوع نصب ، سینک در زیر سطح فضای که برای نصب آن تعبیه شده قرار می گیرد و این موجب می گردد ، آشپزخانه فراختر و بزرگتر بنظر برسد و همچنین تمیز نگهداشتن آن نیز راحتتر می باشد و آب و آلودگی های مانده اطراف سینک براحتی پاک می شود . 

 

 

 

 

 

نصب راحت : هانسگروهه کار بازسازی را برای شما با محصولاتش ، سینک های کمبی و حتی سایر شیر سینک ها و شیرهایش ساده تر کرده است . پکیج این شیرها شامل شیلنگ های اتصال ، ست تخلیه ، براکت ها و  پوشش تخلیه اختیاری و اس باکس است .

نکاتی برای بهینه ترین نصب شیرهای هانسگروهه

شیر آشپزخانه احتمالا پرکاربردترین ابزار مورد استفاده در خانه است . بر این اساس ، نصب و راه اندازی ایمن و سهولت و راحتی کار و استفاده مطلوب از آن بسیار مهم است . جدا از آنچه هانزگروهه برایتان فراهم آورده ، شما نیز پیکربندی که برایتان مناسب است ، انتخاب کنید .

 آنچه که کارهای آشپزخانه تان را راحت تر و ساده تر می کند.

  • موقعیت مناسب دسته شیر آشپزخانه
  • تنظیمات انعطاف پذیر واحدهای کنترل کننده
  • اتصات انعطاف پذیر و و پایداری شیرها 
  • محل نصب مقاوم 
  • فضای مناسب جهت مانور در زمان نصب
نصب شیرهای آشپزخانه

نصب بهینه

اگر شیر سینک جلوی پنجره نصب باشد
آیا سینک شما بطور مستقیم در مقابل پنجره آشپزخانه قرار گرفته است؟ مشکلی نیست با استفاده از شیری که برای نصب در مقابل پنجره طراحی شده است، می توانید پنجره را کاملا باز کنید.

اگر شیر سینک جلوی پنجره نصب باشد

 

در برخی آشپزخانه ها شیر سینک روبروی پنجره آشپزخانه قرار می گیرد. اگر بخواهید پنجره را برای تهویه یا برای تمیز کردن باز کنید چه می کنید؟ در چنین مواردی نیازمند شیرهای آشپزخانه خاص هستید بخصوص چنین شیر سینکی است که با بالاترین حالت ارگونومیک طراحی شده است . بیشتر شیرهای سینک هانسگروهه برای نصب روبروی پنجره آشپزخانه طراحی شده اند.