صحنه ای که برای آشپزخانه اپن شما طراحی می شود
آشپزخانه رویاهای شما و فضای نشیمن تان ادغام می شود

صحنه ای که برای آشپزخانه اپن شما طراحی می شود

در این سبک و مدل طراحی ، نشیمین و فضای پخت و پز و صرف غذا و لذت بردن از غذای آماده شده با یکدیگر ترکیب شده است . آشپزخانه اپن ، برای هر کسی که عاشق گپ زدن با دیگران است در جریان آماده کردن یک غذای خوشمزه ، ایده آل می باشد . محصولات زیبا و با کیفیت آشپزخانۀ هانسگروهه ، همگی طوری طراحی شده اند تا یک ارتباط هماهنگ با فضای ناهار خوری و فضای نشیمن تان ایجاد کرده و این سبک از طراحی حقیقتا خانه را بروز می کند . 

انتقالی ظریف بین فضای نشیمین و پخت و پز و فضای صرف شام و ناهار و صبحانه تان : ترکیب مواد و رنگ ها کمک می کند تا مرزهای این فضاها دیده نشوند . 

طراحی های شخصی خودتان را به آشپزخانه تان بیافزاید . 

آشپزخانه ، امروزه در حال تبدیل شدن به مرکز خانه است و در گذار از این روند ، این پروسه بازتر می شود و به شکل اپن طراحی می شود . با توجه به روند پخت و پز ، این مکان در یک فضای بسته میسر نیست ؛ در عوض این مکان فضایی مشوق برای تمام خانواده و مهمانان آن است . پس آشپزخانه ها در حال تغییر و در حال تبدیل و تغییر به فضایی است که در آن شما می توانید از طریق تماس بصری با میزبان و دوستانتان ، مکالمات را دنبال کنید و لذت ببرید . پخت و پز فانتزی در حالی که به تماشای تلویزیون مشغول هستید . شاید هم شما این رویا را داشته باشید که چقدر راحتتر بود اگر تنها چند قدم بین آشپزخانه ، فضای غذاخوری و نشیمن بیشتر نبود . 

محصولات هماهنگ ، گروههای هارمونیک و هماهنگ خلق می کنند

آشپزخانه منزلتان بطرز زیبایی با نشیمن ترکیب می شود ، درصورتیکه که محصولات با یکدیگر از لحاظ چشمی و ظاهر ، هماهنگ لینک شوند . روش کار اینگونه است که  از چوب و مواد طبیعی مانند کابینتهای آشپزخانه ، میز کار ، طبقاتی که همگی همسو با نشیمن تان باشد ، استفاده شود .  تم رنگ ثابت و نورهای اغوا کننده ، هارمونی و هماهنگی محیط را ساپورت کند . طراحی لامپها با احساس دنجی که به ناهارخوری و بار صبحانه تان می دهد ، موجب می شوند این مناطق از نظر چشمی و بصری تفاوت نداشته باشند . صندلی های راحتی دور کانتر آشپزخانه تان را کامل می کند و همچنین مهمانان را در یک فضا کنار هم جمع می کند و در یک محیط جذاب نشیمن و آشپزخانه ، یک شیر برجسته هم می تواند تمام توجه ها را جلب کند . 

میز کار آشپزخانه باید بیشترین انعطاف پذیری را داشته باشد. از مزایای آشپزخانه جزیره ای : دسترسی راحت به اطراف و امکان داشتن صندلی در اطراف برای اجتماعی کردن محیط بسیار ایده آل است
روشنایی و جذاب بودن

برای خیلی از مردم آشپزی شور و شوقی است که دوست دارند با دیگران به اشتراک بگذارند پس این دیدگاه این راه حل را ارائه می دهد تا فضای کار آشپزخانه با قسمت پذیرایی ادغام گردد. در اینجا ایده هایی برای آشپزخانه های باز خواهید دید.

گزینه های هوشمندانه برای نیازهای شخصی
براحتی به انواع مختلف جتی ها در دسته ی شیرهای سینک مدل M71 سوییچ کنید

گزینه های هوشمندانه برای نیازهای شخصی

اگر مایل هستید آشپزخانه ای اپن داشته باشید ، چه طرحهایی با سبک زندگی شما هماهنگ خواهد بود؟ شکی نیست که شما به تکنولوژی بکار رفته درفضای آشپزخانه تان به عنوان مثال شیر ، سینک و سایر وسایل ، از کاناپه تا فضای ناهارخوری تان چندین بار در طول یک روز نظری میاندازید . برای آشپزخانه های اپن ، هانسگروهه مجموعه ای از شیر ها و سینک هایی که هم از نظر زیبای و هم از نظر کاربردی عالی هستند ، بشما ارائه می دهد. این تکنولوژی کامل و دنج بودن فضای آشپزخانه تان می توانند بنحوی ترکیب شود تا نظر و سلیقه شما را تامین نماید و باید برای محصولات آشپزخانۀ منطقۀ بلک فارست (خاستگاه هانسگروهه) از نظر کاربردی و ارگونومیک و طراحی فوق العاده شان سپاسگذار بود .