یک آشپزخانه با طراحی اپن منزل شما را کامل می سازد
آشپزخانه های رویایی مدرن امروزی جایی دنج است

یک آشپزخانه با طراحی اپن منزل شما را کامل می سازد

طراحی یک آشپزخانه تحت تاثیر ویژگی ها و ایده های طراحی فضای اتاق نشیمن می باشد . در یک آشپزخانه مدرن ، ویژگی های مفید با هم ترکیب شده و مکانی برای دور هم جمع شدن و امکان داشتن استایل خود با ترجیحات شخصی را فراهم می آورد.

 

آشپزخانه های  اپن دو ناحیه تهیه و صرف غذا را برای راحتی یکپارچه ساخته اند . گرایش به طراحی آشپزخانه ی اپن ، همه نوع سلیقه را در برمی گیرد . سطوح طبیعی و ساده ، طیف رنگ گرم و کیفیات لمسی متمایزی دارند و  از نظر طراحی نیز از فضای نشیمن چشم نوازتر می باشد . این سبک و گرایش از طراحی داخلی ، از سبک خاصی برخوردار هست که عامل راحتی نشستن و امبیانس رنگ در آن با یکدیگر ترکیب می شود . این سبک طراحی برای مواد و مبلمان و تجهیزات با طیف رنگی گرم توام با عملکرد کاربردی و کارایی که از آن انتظار دارید ، می باشد.

استایل های قدیمی و جدید در یک آشپزخانه دنج با طرح اپن مدل کنونی برای آشپزخانه های است که با ترکیبی گرم از استایل های جدید و قدیمی ، نقطه دنج خانه می شود و البته رنگهای استاندارد و کروم محبوبیت ویژه ای دارند .
از زیبایی روستایی تا ترکیب سبک ها

در اینجا شما طرح های الهام بخش مربوط به آشپزخانه های اپن مدرن را پیدا خواهید کرد

تزیینات شیرهای مدرن ، سبکی در آشپزخانه
آشپزی و لذت بردن از غذا هسته و مرکز زندگی یک خانواده و تعامل اجتماعی هست. شرح طراحی در یک سینک در قلب آشپزخانه برجسته می شود

تزیینات شیرهای مدرن ، سبکی در آشپزخانه

هانسگروهه مجموعه ای از شیرهای زیبا و کاربردی آشپزخانه و سینک را که به دکور خانه های شخصی ، سازگار و منطبق هست ، ارائه می کند که کاملاَ بعنوان یک دستیار آشپزخانه مینیمالیستی هماهنگ می شود . طراحی آنها بدون هیچ کم و کاستی در کاربرد و زیبایی هوشمندانه است . این یک کانسپت و مفهوم کامل در طراحی داخلی است که فضای نشیمن ، آشپزخانه بیشتر از فضای تعبیه شده برای کار در آن باشد و در تنوع سایه و روشن طبیعی آن ، شیر سینک های کمبی هانسگروهه برای تحقق این سبک از طراحی ، تمایل به رنگ های خاموش در آشپزخانه های اپن دارند . یعنی انتخابی از رنگهای متنوع سیاه و سنگی و خاکستری بتنی که در فضایی دنج و گرم با طراحی محصولات با کیفیت هانسگروهه ترکیب و بشکل چشمگیری با رنگ سطوح محصولات آشپزخانۀ رویایی تان هماهنگ می شود . طرح مستطیلی این محصولات می تواند با هر فضای در هر آشپزخانۀ مدرنی ، بصورت بی آلایش در فضای موجود ترکیب شود . شیر سینک های کمبی جدید که بالقوه ارزشمند هستند ، دارای مفاهیم جدید کاربردی می باشند . مانند دسته ی ارگونومیکی که در لبه شیر تعبیه شده است ، چرخاندن دستۀ شیر سینک را بسیار ساده تر نموده است .